KLIMATIZÁCIE

Ponúkame kvalitné, spoľahlivé a cenovo dostupné klimatizácie, ktoré vás v lete schladia a v zime zahrejú. Okrem toho dokážu vzduch aj odvlhčiť, vyčistiť a zbaviť alergénov.

Kúpa klimatizačného zariadenia môže byť dosť mätúca, či už plánujete vymeniť váš súčasný systém alebo je to váš prvý nákup. Je potrebné zvážiť veľa faktorov, vrátane veľkosti priestoru, vášho rozpočtu a vašich potrieb.

AKO TO FUNGUJE

Klimatizačná jednotka sa skladá spravidla z dvoch častí: vonkajšej jednotky a vnútornej jednotky. Vzájomne sú prepojené potrubím s izoláciou zabraňujúcou tepelnej strate. Vonkajšia časť obsahuje kompresor a kondenzátor, a umiestňuje sa podľa uváženia napríklad na stenu budovy, strechu, balkón a podobne. Vnútorná jednotka (výparník) nasáva teplý vzduch z miestnosti, ochladzuje ho a posiela späť do miestnosti. Teplo, ktoré zo vzduchu odobrala, posiela cez chladiace médium v rúrkach do vonkajšej jednotky, ktorá ho uvoľní do vonkajšieho prostredia.

Klimatizácia upravuje nielen teplotu vzduchu, ale aj vlhkosť, čím sa odlišuje od ventilácie, ktorá zabezpečuje iba výmenu vzduchu.

OBHLIADKA A NÁVRH ZARIADENIA

Nemusíte študovať žiadne komplikované katalógy, radi vám pomôžeme so samotným výberom klimatizácie, aby spĺňala vaše požiadavky. Najjednoduchší spôsob, ako získať prehľad a informácie je bezplatná obhliadka u vás doma. Vďaka čomu vám poradíme s technickým riešením a umiestnením samotného zariadenia. Po vykonaní obhliadky spracujeme zistené informácie, na základe ktorých vieme určiť výkon zariadenia a teda aj spracovať cenovú ponuku na mieru. v prípade, ak nie je možné vykonať obhliadku z určitých dôvodov, alebo sa jedná o jednoduchú montáž, vieme poskytnúť ponuku aj na základe zaslaných podkladov, ako fotodokumentácia, jednoduchý nákres pôdorysu s rozmermi alebo projektová dokumentácia. V prípade potreby vieme konzultovať aj telefonicky.

Máme dlhoročné skúsenosti a z praxe vieme ponúknuť možné riešenia montáže. Ak vás naša ponuka osloví, dohodneme si termín montáže a pustíme sa do práce.

 

Kontaktná osoba

Tomáš Gabriš

Mobil

+421 911 766 960

8 + 1 =

a iné